Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
м. Київ,
вул. Комбінатна, 25

Корпорація «Укрбуд» відкрила житловий комплекс на Микільській Слобідці

Настання нового року корпорація «Укрбуд» відзначила відкриттям чергового житлового комплексу на 716 квартир. ЖК «Садовий» на Микільській слобідці (метро Лівобережна) — це четвертий житловий комплекс, введений в експлуатацію «Укрбудом» в 2015-му році.

1

Більше 100 квартир в «Садовому» придбали молоді сім’ї за державними програмами доступного житла. Житловий комплекс, розташований у Дніпровському районі столиці, складається з двох п’ятисекційних будинків заввишки 13-18 поверхів.

2

Незважаючи на складну економічну ситуацію, всі секції ЖК будівельники здавали достроково. А з введенням в експлуатацію останньої, десятої секції, «Садовий» набув свого остаточного вигляду з обладнаними спортивними та дитячими ігровими майданчиками.

3

За словами голови наглядової ради компанії «Укрбуд», заслуженого будівельника України Юрія Пелиха, мікрорайон Микільська Слобідка має всі шанси стати одним з найкомфортніших в столиці. — Плануємо побудувати тут будинки, кожен з яких буде виділятися своєю індивідуальністю, красою. Разом з ними повинна з’явитися і прекрасна набережна в три кілометри, яка нічим не поступатиметься Оболонській, — пообіцяв Юрій Пелих.

4

Крім нової загальнодоступної набережної з центральною пішохідною алеєю в планах будівельників створення цілого ряду інфраструктурних об’єктів: скверів, зон відпочинку, пляжів, дитячого дошкільного закладу і нової автомобільної дороги, яка розвантажить розв’язку біля метро Лівобережна.

5

Урочисте відкриття ЖК «Садовий» порадувало і дорослих, і найменших мешканців, яких розважали казкові персонажі. Після традиційного фуршету і солодкого частування для малюків, відбувся розіграш призів. Щасливчикам-новоселам дісталася техніка, яка зробить їх побут більш комфортним і затишним.

6

До речі, від появи ЖК виграли не тільки новосели, але й весь район. При будівництві «Садового» були оновлені та побудовані комунікації, якими тепер буде користуватися весь район: зроблена зливова каналізація, заасфальтована дорога, споруджений новий каналізаційний колектор, реконструйована електропідстанція, прокладені нові теплові мережі, що дозволить підключати до них інших споживачів або використовувати їх у разі аварій, як резервні.

7

Нагадаємо, що в 2015 році корпорація «Укрбуд» ввела в дію житлові комплекси «Артемівський», «Новопечерський двір», «Артеміда», а також будинки та секції в ЖК «Казка», «Подол-Градь», «Козацький». У нинішньому році обсяги зданого «Укрбудом» в експлуатацію житла зросли з 210 тис. кв. до 330 тис. кв. м.