Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»
м. Київ,
вул. Комбінатна, 25

Послідовність подальших дій для отримання Свідоцтва про право власності на нерухоме майно

  1. Управитель ФФБ повідомляє кожного Довірителя рекомендованим листом за адресою, вказаною Довірителем при укладанні Договору про участь у ФФБ про введення об’єкта будівництва в експлуатацію та про необхідність здійснити остаточний взаєморозрахунок.
  2. Проведення кінцевих взаєморозрахунків та отримання Довідки про повний взаєморозрахунок.

Договір про участь у Фонді фінансування будівництва.

Пункт 2.2.1.7. Протягом 20 робочих днів з дати надіслання письмового повідомлення Управителя про введення об’єкта будівництва в експлуатацію здійснити остаточні розрахунки за даними БТІ (або іншого Державного органу, що здійснює остаточні обміри об’єкта будівництва перед введенням його в експлуатацію) та обміняти у Управителя Свідоцтво про участь у ФФБ на Довідку.

Довідка є документом, що підтверджує  взаєморозрахунок Довірителя з ФФБ.

  1. Після отримання Довідки про повний взаєморозрахунок, Забудовник та Довіритель підписують  Акт прийняття-передачі об’єкту інвестування (на будівництві).
  2. Оформлення права власності на нерухоме майно здійснюється силами забудовника після отримання рішення про присвоєння поштової адреси.

Для реєстрації права власності на нерухоме майно в органах державної реєстрації речових прав Довірителю необхідно надати наступні документи:

  • Нотаріально оформлену довіреність* на уповноваженого представника Забудовника, для дій в органах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з метою оформлення права власності на квартиру на ім’я Довірителя
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код

*Детальна інформація буде викладена окремою новиною.

Важливо! Терміни видачі Свідоцтва про право власності на нерухоме майно залежать від Державної реєстраційної служби України!

  1. Після реєстрації прав власності в Державній реєстраційній службі України, Забудовник за відповідним актом передає правовстановлюючі документи на житло Довірителям.

Звертаємо увагу! Якщо для участі у ФФБ був отриманий кредит, Забудовник, на підставі Довіреності, передає правовстановлюючі документи на квартиру уповноваженій особі Банку для подальшої передачі Довірителю.